Witamy serdecznie na stronie SP im. Jana Pawła II w Olszynach

piątek, 22 września 2017 r. - 265 dzień roku

ADRES: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 33-164 Olszyny, Olszyny 62, woj. małopolskie; KONTAKT: tel. (14) 65 32 654, e-mail: zsolszyny@onet.eu

.: MENU I :.

O stronie

Informacje ogólne o stronie internetowej
Zespołu Szkół Publicznych w Olszynach!

Strona ZSP w Olszynach istnieje od września 2006 r., ciągle staramy się ją rozwijać by była coraz bardziej atrakcyjna dla Was, a jednocześnie by była nośnikiem rzetelnej informacji.
      Materiały na naszą stronę opracowują nasi nauczyciele - jak również uczniowie, tak więc za treść artykułów odpowiadają ich autorzy. Przedstawianiem owych artykułów w przystępnej dla czytelnika formie zajmuję się już indywidualnie.
      Wszelkie uwagi dotyczące wyglądu strony, bądź niedziałających odnośników, proszę kierować na mój adres mailowy admin_mk@o2.pl - a ja w miarę możliwości będę starał się eliminować zaistniały problem.
      Życzę przyjemnego obcowania z naszą stroną internetową oraz pogłębiania wiedzy na temat życia naszej szkoły!

Zapraszamy do częstych odwiedzin nas w Internecie na:

Administrator i twórca strony ZSP w Olszynach
admin_mk@o2.pl -- mgr Marcin Bąk

.: MENU II :.

NASI GOŚCIE

Osób online: 3

Free counters!

Strona umieszczona na serwerze firmy OVH

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszynach .:. 2006-2017 .:. Wszelkie prawa zastrzeżone .:. created by admin_mk@o2.pl